Коли ви визначилися, що алюмінієві вікна вам потрібні, виділили необхідну суму на покупку, то необхідно задуматися слід купувати "холодні" алюмінієві вікна. З назви зрозуміло, що вони не несуть особливої ​​теплоізоляційної функції. Але тоді для чого вони потрібні?

Чи варто купляти холодні алюмінієві вікна

В квартирах, будинках або навіть офісних приміщеннях є ділянки, що не опалюються. Це можуть бути балкони, лоджії, веранди, тераси. Чи має сенс встановлювати там дорогі вікна, що зберігають тепло, якого немає? Вирішувати кожному самостійно, але з точки зору практичності та економії робити це не має сенсу. Для таких об'єктів існують набагато дешевше варіанти, наприклад, "холодні" алюмінієві вікна. Відсутність терморозриву робить вартість такого варіанту мінімальною і доступною для покупця. Досить ще на жалюзі, ціна яких разом з основною покупкою буде приблизно дорівнює придбання "теплих" алюмінієвих вікон.

Переваги "холодних" алюмінієвих вікон:

  • доступна ціна;
  • різноманітність вибору геометричних форм;
  • багата кольорова палітра;
  • зручність монтажу та обслуговування.

Стійкість до корозії і зовнішнього впливу є незаперечним фактом. Це приваблює багатьох покупців. А пожежостійкість робить алюмінієві вікна найкращим вибором. Використовувати можна далеко не тільки в домашніх умовах. Ангари, гаражі, склади - саме ті об'єкти, де встановлення "холодних" алюмінієвих вікон доречна. Зазвичай вони мають товщину склопакета 4-6мм і можуть бути пофарбовані в будь-який колір або заламініровать. Дізнайтеся про звукоізоляційні властивості перед покупкою, при необхідності.

Особливості "холодних" алюмінієвих вікон

Будь-який вид вікон відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки. Це відноситься і до "холодних" алюмінієвим вікнам. У цьому варіанті ви отримаєте:

Чи варто купляти холодні алюмінієві вікна

  • безсумнівну якість;
  • можливість вибору кольору;
  • різноманітність конструкцій;
  • довговічність профілю;
  • можливість установки "теплого" склопакета.

Скло підбирається під існуючий дизайн або згідно перевагам замовника. Буває: матове, загартоване, прозоре, тоноване. Розбити сучасне скло досить складно, тому випадковості бувають досить рідко.

Зовнішній вигляд готової конструкції відмінно вписується в дизайн приміщення. Ви можете замовити алюмінієві вікна за індивідуальними розмірами і особливого відтінку. Це займе трохи більше часу, буде коштувати дорожче, але така покупка себе виправдовує повністю. Дуже добре виглядають скляні фасади у Львові. Під вікна їх і підбирати довго не доведеться. А слід купувати "холодні" алюмінієві вікна вирішувати вам.