В законах України можна знайти досить багато інформації про те, чи надається гарантія на металопластикові вікна, але ми в цій невеликій статті коротко опишемо основні моменти.

Чи надається гарантія на металопластикові вікна

Згідно з пунктом 10.2. ДСТУ Б В.2.6.-15: 2011 «Вікна і двері полівінілхлоридні. Загальні технічні умови» виробник зобов'язаний надати гарантію на свої вироби на термін не менше 3-х років. Гарантія поширюється на такі придбані товари, які експлуатувалися строго відповідно до інструкції. Будь-які вікна і двері з металопластику невибагливі в обслуговуванні, але все ж вимагають уваги до себе. Періодично змащуйте кріплення і розсувні системи, протирайте або замініть ущільнювач з часом, якщо він почав приходити в непридатність і дотримуйтесь елементарних правил експлуатації. Грубо кажучи, якщо ви вирішите щосили постійно плескати вікном, то вийшла з ладу система його функціонування, що не буде причиною для звернення до виробника або продавця.

Металопластикове вікно практично не схильне до механічних впливів. Дрібні подряпини і тріщини не з'являться, якщо ви спеціально не станете їх робити. Подивіться на вікна пластикові. Магазин у Львові відкриє для вас двері і будь-який консультант відповість на всі виникаючі питання. У вас не залишиться сумнівів, що покупка металопластикових вікон - вигідне вкладення.

Як діє гарантія на вікна

Чи надається гарантія на металопластикові вікна

Монтажні роботи зазвичай виконує бригада від компанії, де ви придбали вікна. Якщо протягом деякого часу, зазначеного в гарантійному листі, виникли проблеми з самим виробом, його рушійними механізмами або неякісно виконаними монтажними роботами, то ви просто повідомляти про це продавця. У його обов'язок входить усунення цих несправностей безкоштовно.

До вас приїжджають в призначений час майстра, з'ясовують ступінь проблеми і з чиєї вини виникли несправності. Рідко, але можна зустріти брак заводу-виробника. При цьому бракований виріб має бути повернуто і замість нього вам встановлюється інший. Зазвичай браковані вироби виявляють на складі або безпосередньо при установці.

Виберіть ролети на вікна у Львові. Ціни на них цілком доступні, а їх різноманіття не залишить байдужим будь-якого жителя нашого міста. Купувати завжди краще в комплекті. Консультант завжди допоможе вам вибрати ідеальне поєднання, щоб у вашому домі запанував затишок і розповість чи надається гарантія на металопластикові вікна.