Питання про те, чи шкідливі металопластикові вікна є не більше, ніж міфом. Так, вікна ПВХ містять свинець, але він знаходиться не в чистому вигляді, а в окисі і неактивному стані. У пластикових вікнах відсоток вмісту свинцю зазвичай не перевищує 0,5%, в той час, як в кришталі досягає 36%, але ніхто не говорить про шкідливість кришталю.

Чи шкідливі металопластикові вікна

Деякі вважають, що при нагріванні на сонце, вікна ПВХ можуть випаровувати шкідливі речовини для організму людини. Вони викликають алергічні реакції і негативно впливають на роботу органів. Міф? Якби дійсно так було, то мільйони людей по всьому світу щодня зверталися за медичною допомогою. Такого, звичайно, немає.

Питання залишається що відбувається при загорянні. Дійсно, під час пожежі хімічні сполуки полівінілхлориду виділяють шкідливі речовини. Це ж відбувається і з більшістю вашої побутової техніки, ламінованим поверхнями столів, стільців, елементами декору і т.д. Але при пожежі замислюватися про екологічність того чи іншого предмета в будинку немає сенсу. Ваше завдання якомога швидше локалізувати його, якщо спалах відбувся на невеликій площі, або залишити приміщення. Вхідні металопластикові двері у Львові теж можуть спалахнути, але це станеться довше, ніж з дерев'яними.

На що звертати увагу, купуючи вікна ПВХ

Чи шкідливі металопластикові вікна

Екологічність профілю підтверджує "Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи", виданий в установленому законом порядку. При покупці, ви маєте право вимагати пред'явити його у продавця. Він підтверджує, що профіль відповідає нормативним вимогам і його можна застосовувати в домашніх умовах, а також при будівництві, реконструкції будівель, споруд, в тому числі медичної спрямованості або для дітей.

Для того, щоб замовити алюмінієві двері у Львові і вікна ПВХ немає необхідності навіть виходити з дому. Через інтернет можна зробити покупку у перевіреного продавця. Зверніть увагу на:

  • наявність дозвільних та підтверджуючих якість документів;
  • можливість доставки;
  • вартість.

Ціна на хороші металопластикові вікна не може бути дешевою. Якщо ви знайшли варіант, де вона в рази відрізняється від середньоринкової в меншу сторону, то це явно підробка, а ось такі вікна невідомо як вплинуть на ваш організм. А з покупкою підробки ви зможете на власному здоров'ї дізнатися про те, чи шкідливі металопластикові вікна.