Для того, щоб дізнатися чим алюмінієві вікна відрізняються від пластикових недостатньо переконання, що металеві - варіант не для будинку. Найімовірніше ви знаєте про "холодні" алюмінієві вікна, коли не забезпечується необхідний рівень захисту від тепловтрат. Але є ще і "теплий" варіант. Він дорожчий, але в повній мірі робить приміщення теплішим. Алюмінієві вікна мають більш тривалий термін експлуатації. Вони надійні і довговічні. Підходять під будь-який дизайн, оскільки оформляються в будь-якому кольорі шляхом ламінування профілю.

Чим алюмінієві вікна відрізняються від пластикових

Все залежить від вашого бюджету. Металопластикові вікна - непоганий варіант і дешевші, ніж якісні "теплі" алюмінієві вікна. Але пластик схильний до дії зовнішнього середовища. Для оптимізації таких вікон використовують армування і кілька камер в склопакетах. Це в значній мірі збільшує їх вартість. Але в такому вигляді вікна прослужать набагато довше і забезпечать низьку тепловіддачу.

Раніше алюмінієві вікна користувалися попитом лише у підприємців і державних службовців. Їх встановлювали в ангари, склади, паркінги і т.д. З появою "теплих" вікон мешканці звичайних квартир в багатоповерхових будинках стали масово купувати їх. Це називається купив один раз і забув. Дійсно, термін служби таких вікон більше 40 років. Вони бувають з наповненням інертними газами або звичайним повітрям. Аргон є найпоширенішим через свою доступну вартість

Популярність різних вікон в Україні

Незважаючи на очевидні переваги алюмінієвих, українці все ж звикли купувати металопластикові вікна. Насправді така покупка обгрунтована. Вони виконують покладені на них функції, а саме:

Чим алюмінієві вікна відрізняються від пластикових

  • зберігають тепло;
  • забезпечують прохолоду влітку;
  • економлять ваші гроші на оплату комунальних послуг;
  • мають різний дизайн, форми і колір;
  • мають недорогий цінник.

В основному саме ціна приваблює звичайного середньостатистичного жителя України. Але якщо ви готові витратити трохи більше, при цьому гарантувати собі довічну службу алюмінієвих вікон, то варто задуматися і купити їх.

Повернемося в квартиру або приватний будинок. Якщо у вас є балкон, лоджія або тераса і ви не збираєтеся її утеплювати, то саме час купити "холодні" алюмінієві вікна. Вони значно дешевше і підійдуть для цих цілей краще всього. Гаражні ворота у Львові теж не потрібно утеплювати. Навіщо витрачати більше? Купіть варіант дешевший. Він буде найоптимальнішим.

Що стосується скління балконів у Львові, то це вибір суто індивідуальний. Цим ви зможете створити не тільки затишну атмосферу, підвищити якість інтер'єру, але і додатково утеплити житло. А для вдалої покупки потрібно знати им алюмінієві вікна відрізняються від пластикових.