Навіщо потрібен аргон

В металопластикових вікнах часто використовується інертний газ аргон. Він закачується в заводських умовах в склопакет. Це забезпечує хороші тепло-і звукоізоляційні властивості вікна. Тому навіщо потрібен аргон дискусії практично сьогодні не ведуться. Крім нього можуть використовуватися і інші гази, як ксенон і криптон. Але їх вартість значно вище, що зменшує фінансову доцільність в їх застосуванні. Склопакет повинен не менше ніж на 90% бути заповнений інертним газом за нормативами.

Функції інертного газу наступні:

  • зменшення теплопровідності, що значно збільшує енергозбереження;
  • захист від ультрафіолетових променів.

Аргон всередині знаходиться у вільному стані. Переживати що камера може лопнути від газу під тиском не варто. Якщо на склі стали з'являтися ділянки з запотівання, значить воно отримало механічне пошкодження і газ вийшов. В цьому випадку турбуватися про шкоду здоров'ю не потрібно. Аргон є однією зі складових повітря, яким ми дихаємо і він не вибухонебезпечний.

В звичайному стані аргон поступово вивітрюється на молекулярному рівні. Це означає, що відбувається вивітрювання дуже довго, що цілком вистачає на експлуатацію вікна в зазначені гарантійні терміни.

Переваги камери склопакета з аргоном

В енергозберігаючі склопакети заповнюють камеру аргоном. З переваг слід відзначити:

Навіщо потрібен аргон

  • зменшення спотворення відображення;
  • підвищення тепло і звукоізоляційних функцій;
  • зниження ймовірності появи конденсату.

Визначити рівень заповнювання аргоном камери "на око" не вийде. Газ безбарвний. Для цього використовують такий прилад, як тепловізор. Коштує він досить дорого, тому можна запитати у продавця про наявність цього приладу. Якщо вам він потрібен тільки для разового використання, то купувати його не має сенсу.

Однокамерний склопакет з аргоном приблизно відповідає за експлуатаційними якостями двокамерному зі звичайним повітрям. Тобто ціна буде менше, сама конструкція легше, що зменшує навантаження на елементи фурнітури і продовжить термін служби конструкції.

Якщо ви вирішили купувати металопластикові вікна, то зверніть увагу на жалюзі день-ніч у Львові. Вони виразно зіграють свою роль в облаштуванні неповторного інтер'єру. Також можна замовити скляні міжкімнатні двері. Тоді дизайн знайде сильніший ефект. А розібратися навіщо потрібен аргон багато часу не займає.