Опалення та охолодження приміщення - зайві витрати. Сьогодні вигідно купувати енергозберігаюче скло, принцип роботи якого опишемо нижче.

Енергозберігаюче скло - принцип роботи

Матеріал енергозберігаючого скла містить вільні електрони. Їх напилення допомагає залишитися склу прозорим, але в той же час змінити тепловтрати до невпізнання. Влітку таке скло перешкоджає дії ультрафіолетових променів, а взимку не дає теплу вийти назовні. Це вигідно, особливо з огляду на вартість комунальних послуг для населення.

Шар металу наноситься на скло магнетронним або піролітичним способом, при цьому можна порівняти його "роботу" з принципом дзеркала. Тепло відбивається від скла і не залишає меж приміщення. Зі зрозумілих причин вартість такого скла буде вища звичайного склопакета. Але покупка себе виправдовує. Досить розрахувати щомісячну економію на оплату комунальних послуг і стане зрозуміло наскільки вигідніше придбання енергозберігаючого скла.

Якщо у вас немає спеціального детектора для визначення ставлення скла до розряду енергозберігаючих, то можна скористатися звичайною запальничкою. Повинно з'явитися два полум'я при відображенні від такого скла. Для його виробництва потрібні особливі умови. Створити його кустарним способом практично неможливо, а якщо "умільці" все ж роблять, то варто задуматися про якість такої продукції.

Основні переваги енергозберігаючого скла

Вікно повинне виконувати багато функцій, але енергозбереження - основний "коник". Хто не хоче платити менше щомісяця? Таких людей явно немає. Тому варто купити енергозберігаючі вікна в свій будинок.

Енергозберігаюче скло - принцип роботи

Їх переваги полягають в наступному:

  • зменшення тепловтрат взимку до 60%;
  • відображення УФ променів влітку, що дозволяє зберегти в приміщенні прохолоду;
  • поліпшення мікроклімату сприяє кращому розвитку кімнатних рослин;
  • дію ультрафіолету очистить приміщення від різних хвороботворних мікроорганізмів;
  • захист від вицвітання меблів та інтер'єрних предметів;
  • відсутність колірних спотворень;
  • практичне вирішення проблеми утворення конденсату;
  • зниження вартості платежів.

Сучасні енергозберігаючі вікна не коштують дорого. Їх застосування виправдане особливо в поєднанні якісних систем вентиляції та опалення. По суті, ви створюєте у себе вдома мікроклімат, здатний служити не одне десятиліття. Приваблива пропозиція витратитися один раз і на багато років забути про цю проблему, чи не так? Для додання родзинки в інтер'єр купите ролети день-ніч і заскліть балкон у Львові. Це допоможе зробити більш ефективним енергозберігаюче скло, принцип роботи якого ми розглянули.