Жалюзі давно перестали бути захистом від сонця. Сьогодні вони мають різний дизайнерський вигляд, колір, фактуру і форму. Так які переваги установки жалюзі можна відзначити?

Які переваги встановлення жалюзі

Масово жалюзі з'явилися у нас в дев'яностих роках минулого століття. Відразу виник стереотип, що це суто офісний варіант. У квартири і будинки стали рідко ставити жалюзі, а вважали за краще використовувати фіранки і штори. Сьогодні ситуація в корені змінилася. На ринку ви знайдете жалюзі на будь-який смак і колір. Навіть з віконними прорізами нестандартних розмірів вам вдасться підібрати або замовити жалюзі.

Сучасні варіанти виходять дешевше, ніж хороші гардини. Але свою функцію захисту від сонячних променів і додання приміщенню завершеного вигляду в плані дизайну вони виконують сповна.

Їх переваги очевидні:

  • невисока вартість;
  • доступне і швидке прибирання;
  • простота застосування;
  • захист від сонячних променів;
  • малогабаритність.

Жалюзі бувають вертикальні, перфоровані, рулонні і горизонтальні. Найчастіше замовляють вертикальні варіанти світлих тонів. Вони здатні візуально збільшити висоту стель, особливо при застосуванні інших хитрих методів, як правильне освітлення, грамотно вибрані шпалери і т.д.

Які вибрати жалюзі?

Для початку вирішіть де і у кого ви їх будете купувати. Зручно покупки здійснювати в інтернет магазині. Так ви заощадите не тільки гроші, але і час. Але необхідно точно знати розміри. Якщо самостійно заміряти віконний отвір і обчислити потрібні розміри полотна не виходить, то запросіть для вирішення цього питання фахівця.

Які переваги встановлення жалюзі

Визначте бюджет на покупку. Від цього багато що залежить. Широкий діапазон цін дозволить кожному вибрати для себе підходящий варіант. Враховуйте такі фактори, як:

  • колір, форма і фактура;
  • ширина смуг;
  • матеріал;
  • напрямок і вид смуг.

Перевірте відповідність кольорової гами з іншими предметами інтер'єру. Якщо металопластикові двері у Львові зробити в тон жалюзі, а саме приміщення розбавити іншими фарбами, то вийде досить-таки непоганий дизайн. Скляні двері у Львові також непогано виглядатимуть в інтер'єрі з жалюзі. Просто підберіть правильно переходи кольору і встановіть правильно освітлення.

Для великих панорамних вікон доцільніше використовувати жалюзі з широкими вертикальними смугами, для маленьких з вузькими. Вони так виглядають більш ефектно. Але якщо у вас інша думка з цього приводу, то легко його можна втілити в життя. Жалюзі - універсальні віконні штори. Вони можуть бути виготовлені з алюмінію, дерева, тканини, пластика, джуту, льону, бамбука. Виходячи з такого різноманіття вибору, нинішні покоління знають які переваги установки жалюзі.