Рулонні штори прийшли до нас з Європи. Для того, щоб дізнатися як правильно вибрати ролети на вікна, слід скористатися досвідом європейців. Перш за все, визначитеся з дизайном приміщення. Рулонні штори можуть бути різних кольорів, тому підібрати їх під інтер'єр приміщення не складе труднощів. Вони бувають відкритого типу (без короба) і закритого типу (з коробом). За характеристиками практичності ролети з коробом кращі і функціональніші. А з естетичних міркувань обидва типи заслуговують на вашу увагу.
Система ролет - важливий фактор, але куди важливіше правильно визначити розміри. Для цього фірми пропонують виїзд замірника на вашу адресу. Особливо це стосується нестандартних віконних прорізів, де невелика помилка може зіграти вирішальну роль у зовнішньому вигляді.
Класичні штори і жалюзі стали рідше використовувати з появою на ринку рулонних штор. Тим більше ціна на них сьогодні значно знизилася і стала доступною для будь-якого покупця. Нерідко штори за ціною виходять набагато дорожчі.
Полотно для рулонних штор виготовляють зі спеціальної тканини. Її обробляють особливими розчинами. Вони відштовхують пил, не дозволяють тканини м'ятися і вигоряти під впливом ультрафіолету. Є абсолютно затемнення варіанти. Вони повністю перешкоджають попаданню сонячного світла в приміщення. А є з прозорої тканини. В цьому випадку сонячні промені розсіюються, створюючи необхідну атмосферу затишку і спокою.
Правила вибору ролет на вікна
Для початку визначитеся яку першочергову роль гратимуть рулонні штори. Якщо це додаток інтер'єрних рішень, то більшу увагу приділіть їх кольором.
Деякі правила і поради виглядають наступним чином:
- визначте основну або другорядну функцію в інтер'єрі приміщення в частині колірної гами;
- не використовуйте яскраві малюнки на ролетах, якщо в приміщенні їх і так достатньо;
- не купуйте ролети в тон стінам: мінімум зробіть на тон світліше або темніше;
- враховуйте розташування сонця - для більш світлих кімнат вибирайте ролети темних кольорів;
- вертикальні смуги можуть візуально зробити кімнату вище.
Ролети прості в обслуговуванні. Їх не потрібно прати. Досить протирати мильним розчином і сушити в розкритому стані. Це не займає багато часу і дуже зручно. Механізм зазвичай чистять невеликими щіточками і пилососом. Купувати спеціальні щітки купувати не потрібно. Можна використовувати підручні або взяти стару зубну щітку. Періодичність прибирання залежить від інтенсивності використання і рівня запиленості на вулиці. Якщо вікна виходять на жваву трасу, то періодичність прибирання слід зробити частішою.
Ви встигли купити пластикові двері або скляні двері у Львові? Саме час доглянути для себе рулонні штори, а як правильно вибрати ролети на вікна підкаже профільний фахівець.