Рулонні штори прийшли до нас з Європи. Для того, щоб дізнатися як правильно вибрати ролети на вікна, слід скористатися досвідом європейців. Перш за все, визначитеся з дизайном приміщення. Рулонні штори можуть бути різних кольорів, тому підібрати їх під інтер'єр приміщення не складе труднощів. Вони бувають відкритого типу (без короба) і закритого типу (з коробом). За характеристиками практичності ролети з коробом кращі і функціональніші. А з естетичних міркувань обидва типи заслуговують на вашу увагу.

Як правильно вибрати ролети на вікна

Система ролет - важливий фактор, але куди важливіше правильно визначити розміри. Для цього фірми пропонують виїзд замірника на вашу адресу. Особливо це стосується нестандартних віконних прорізів, де невелика помилка може зіграти вирішальну роль у зовнішньому вигляді.

Класичні штори і жалюзі стали рідше використовувати з появою на ринку рулонних штор. Тим більше ціна на них сьогодні значно знизилася і стала доступною для будь-якого покупця. Нерідко штори за ціною виходять набагато дорожчі.

Полотно для рулонних штор виготовляють зі спеціальної тканини. Її обробляють особливими розчинами. Вони відштовхують пил, не дозволяють тканини м'ятися і вигоряти під впливом ультрафіолету. Є абсолютно затемнення варіанти. Вони повністю перешкоджають попаданню сонячного світла в приміщення. А є з прозорої тканини. В цьому випадку сонячні промені розсіюються, створюючи необхідну атмосферу затишку і спокою.

Правила вибору ролет на вікна

Для початку визначитеся яку першочергову роль гратимуть рулонні штори. Якщо це додаток інтер'єрних рішень, то більшу увагу приділіть їх кольором.

Як правильно вибрати ролети на вікна

Деякі правила і поради виглядають наступним чином:

  • визначте основну або другорядну функцію в інтер'єрі приміщення в частині колірної гами;
  • не використовуйте яскраві малюнки на ролетах, якщо в приміщенні їх і так достатньо;
  • не купуйте ролети в тон стінам: мінімум зробіть на тон світліше або темніше;
  • враховуйте розташування сонця - для більш світлих кімнат вибирайте ролети темних кольорів;
  • вертикальні смуги можуть візуально зробити кімнату вище.

Ролети прості в обслуговуванні. Їх не потрібно прати. Досить протирати мильним розчином і сушити в розкритому стані. Це не займає багато часу і дуже зручно. Механізм зазвичай чистять невеликими щіточками і пилососом. Купувати спеціальні щітки купувати не потрібно. Можна використовувати підручні або взяти стару зубну щітку. Періодичність прибирання залежить від інтенсивності використання і рівня запиленості на вулиці. Якщо вікна виходять на жваву трасу, то періодичність прибирання слід зробити частішою.

Ви встигли купити пластикові двері або скляні двері у Львові? Саме час доглянути для себе рулонні штори, а як правильно вибрати ролети на вікна підкаже профільний фахівець.