Багато хто сперечаються про те, коли краще засклити балкон. В основному поділ відбувається між літом і зимою, але є ще група людей, які вважають, що роботи зручніше і вигідніше виконувати навесні або восени.

Коли краще склити балкон

Перш за все, визначте причини, за якими ви вирішили зайнятися склінням. Це можуть бути від банального захисту від пилу і атмосферних опадів до утеплення квартири або приватного будинку. Залежно від функції буде змінюватися і ціна на покупку і виконання робіт.

Розсувна алюмінієва система сьогодні є одним з кращих варіантів в плані доступності за ціною. Вона зручна і для звільнення корисної площі. Стулки відкриваються в сторони за допомогою санчат. Єдиним мінусом вважається можливість промерзання санчат при низьких температурах, що позначиться на функціональності конструкції. Трохи дорожче вам обійдеться розсувна пластикова система з однокамерним склопакетом і трикамерним пластиковим профілем. Її встановлення забезпечить безперебійну роботу механізмів відкривання навіть при досить низьких температурах. Ну а найкраще підійде тепле скління з утепленням. У цьому випадку використовується двокамерний склопакет. Зазвичай при такій покупці робиться ремонт з виносом радіатора на балкон або лоджію. Деякі знімають внутрішні склопакети, збільшуючи простір і функціональність корисної площі.

Скління балкона: поради фахівців

Багато фахівців вважають, що проводити скління балкона слід саме взимку. Це обгрунтовується тим, що відразу ж можна зрозуміти якість самої конструкції і її монтажу. Пориви вітру і холодна погода підкажуть вам де знаходяться місця неякісно проведених робіт.

Коли краще склити балкон

Скління буває:

  • холодне;
  • тепле;
  • панорамне.

Якщо ви звернетеся до фахівця з усіма своїми побажаннями, то для вас підберуть оптимальний варіант і в найкоротші терміни виконають перелік необхідних робіт, з яких: демонтаж старого балкона, зварювання металевого каркаса, монтажні роботи з дахом і козирком, зовнішнє облицювання, встановлення вікон, утеплення, заливка підлоги. Пластикові вікна Львів при цьому виконують покладені на них функції.

Для жителів приватного сектора рекомендується замовити автоматичні ворота у Львові. Вони мають гарний зовнішній вигляд, функціональні, практичні і зручні в користуванні. А коли краще засклити балкон вирішуйте виходячи з отриманої вище інформації, вашого бюджету і тимчасових можливостей.