Алюмінієві вікна стали досить популярні в Україні, завдяки їх характеристикам. Ціна на них вище, ніж на дерев'яні або металопластикові, але переплата варто того. Розберемо на що варто звернути увагу при покупці алюмінієвих вікон.

На що варто звернути увагу під час купівлі алюмінієвих вікон

Зовсім недавно алюмінієві вікна використовувалися тільки на промислових об'єктах. Купувати їх додому було нерентабельно. Сьогодні ситуація змінилася. Їх вартість значно знизилася і тепер їх використовують навіть при будівництві нових будівель і споруд. В існуючі об'єкти нерухомості їх стали купувати через відмінну зносостійкість. Ця покупка на багато десятиліть.

Сучасні алюмінієві вікна виробляються з підвищеним опором теплопередачі, будь-яких розмірів і кольорів. Щоб правильно купити товар, вам буде потрібно трохи дізнатися про його виробника і продавця. Перевірити наявність дозвільних документів і сертифікатів якості. Навіть покупка в інтернеті повинна супроводжуватися наявністю всієї необхідної документації і підтвердженням гарантійного терміну експлуатації.

Якщо віконні прорізи мають великі нестандартні розміри, то будьте готові трохи витратитися на утеплення. Алюміній - метал, а значить в приміщенні може бути холодно, при його використанні. Над цим питанням треба задуматися перед покупкою. Або використовувати додаткові утеплювачі і багатокамерні склопакети. Купити такі вікна можна в стаціонарному магазині або інтернеті. Зазвичай можливість продажу зручним для клієнта способом дублюється.

Продаються і комбіновані варіанти, коли об'єднують алюмінієві рами з дерев'яними. Це виглядає досить непогано, відмінно вписується в раніше продумані інтер'єрні рішення. Деякі купують дерев'яні вікна з алюмінієвою окантовкою. Такий варіант підходить і для квартир, будинків, і для офісів.

Алюмінієві вікна: за і проти

Для початку визначте свій бюджет на установку вікон в приміщеннях. Виходячи з отриманої цифри можна легко визначити що краще вам купити. Не завжди сума дозволяє звернути увагу на алюмінієві вікна і люди купують металопластикові, які дешевше.

На що варто звернути увагу під час купівлі алюмінієвих вікон

Геометричні форми алюмінієвих вікон не змінюються в діапазоні температур -80 - +100 градусів Цельсія. Це не буде потрібно в нашій кліматичній зоні, але характеризує матеріал, як довговічний. Можна нанести будь-який колір на раму. Для цього достатньо вказати свої побажання продавцеві.

Якщо ви прийняли рішення встановити якісні вікна і забути про існування цього питання, то вибирайте більшу монтажну глибину. Від неї залежить товщина склопакета і ширина теплорозриву. В такому випадку турбуватися про тепловтрати вам не доведеться. Поліамідні термовставки разом із заповненими камерами термоізоляційними спіненими елементами створять оптимальні умови збереження тепла в приміщенні.

Разом з вікнами можна купити жалюзі у Львові. Вони додадуть відчуття завершеності створення індивідуального інтер'єру. Ще непогано дізнатися де замовити скляні перила. Вони користуються особливим успіхом у власників приватних будинків. А фахівець вам підкаже на що варто звернути увагу при покупці алюмінієвих вікон.