Не потрібно плутати кількість камер в склопакеті і профілі. Це абсолютно різні речі. Розглянемо на що впливає кількість камер в ПВХ профілі і що це таке.

На що впливає кількість камер в ПВХ профілі

Камери з повітрям в профілі грають дуже важливу роль. Вони є проміжком між ребрами жорсткості і рамою. У кожній камері зберігається своя температура і вони ізольовані один від одного. Виробники частіше пропонують металопластикові вікна з повітряними камерами в кількості від 3 до 6 шт. Їх кількість безпосередньо пов'язано з функціональністю конструкції.

Дізнатися яка кількість камер у вікні можна декількома способами.

  1. Подивитися на куточок в розрізі. Продавці надають таку можливість.
  2. Виміряти товщину профілю. До 60мм володіють трьома камерами, до 67мм чотирьох, до 76мм п'яти і до 90мм шістьма повітряними камерами.

Різниця в товщині не така велика, що дозволяє без труднощів монтувати вікно замість старого навіть з шістьма камерами. Але таку роботу довіряють фахівцям. Самостійно ви можете встановити вікно, але немає гарантії того, що воно буде на 100% виконувати свої функції.

Шумоізоляція - важливий фактор при виборі вікон ПВХ. Вона досягається шляхом установки додаткових камер в склопакет, збільшення відстані між вікнами або збільшенням товщини зовнішнього скла. Але без камер в профілі ваші старання і витрати зводяться до нуля. Важливо вибрати оптимальний варіант, щоб тепло і звукоізоляція відповідали вимогам в кожному конкретному випадку. Якщо ваші вікна виходять на тихий двір, то турбуватися про додаткові витрати на звукоізоляцію не доведеться. Але що робити в разі їх виходу на жваву дорогу, залізничні колії або аеропорт? У цих випадках доведеться заплатити більше, щоб сторонні шуми вас не турбували.

ПВХ профіль завойовує ринок

На що впливає кількість камер в ПВХ профілі

Якщо ви трохи вивчили ринок з продажу вікон, то, ймовірно, прийшли до думки, що ПВХ профіль відрізняється високими якісними характеристиками при доступній ціні. Сьогодні це оптимальне бюджетне рішення для будь-якої середньостатистичної сім'ї. Але щоб зробити свій будинок не тільки енергоефективним, але і затишним, замовляють ролети день-ніч у Львові. Вони створять особливий інтер'єр і стануть зручним помічником в забезпеченні атмосфери щастя. Також ви можете засклити балкон у Львові. Це додатково сприяє зменшенню тепловтрат взимку.

Досить нескладно було дізнатися на що впливає кількість камер в ПВХ профілі. Тепер приймайте правильне рішення і купуйте якісні товари.