На що впливає армування профілю металопластикових вікон

Термін служби і міцність безпосередньо пов'язані не тільки з якісними матеріалами, використовуваними при виробництві вікон ПВХ, але і армуванням. Потрібно знати на що впливає армування профілю металопластикових вікон перед їх покупкою. Армування - встановлення профілю, який виступає в якості скелета вікна. Зазвичай його товщина дорівнює 1,5-2мм, але буває і більша. Відомо, що пластик під впливом високих температур може деформуватися. Армування робить конструкцію більш жорсткою і перешкоджає деформації. Забезпечується безперебійна робота фурнітури і продовжується термін її служби.

Пластикові вікна більше схильні до зовнішнього впливу, особливо при інтенсивній експлуатації. Армування в такому випадку робиться товщиною понад 2 мм для забезпечення необхідної жорсткості. Але під кожен індивідуальний випадок розглядаються різні варіанти. Вони пропонуються покупцеві на підставі отриманої інформації і розрахунків. При цьому важлива точність. Для цього виїжджає кваліфікований фахівець з вашою адресою і робить виміри і розрахунки після чого називається остаточна ціна.

Особливості армованого профілю для ПВХ вікон

На що впливає армування профілю металопластикових вікон

Оскільки армований профіль знаходиться всередині вікна, його необхідно зробити антикорозійним. Для запобігання утворення іржі використовують оцинковану сталь вироблену за спеціальною технологією. Якщо вікно не армувати зовсім, то через невеликий проміжок часу воно почне деформуватися, частково втратить герметичність, почне з працею закриватися або відкриватися. Щоб цього уникнути необхідно проводити хоча б легке армування, а при інтенсивному користуванні воно повинно бути товщиною не менше 1,5 мм.

При виборі металопластикових вікон звертайте увагу на:

  • профіль;
  • склопакет;
  • фурнітуру.

Деякі елементи фурнітури прослужать набагато довше з армованим вікном. Важливо купувати якісну фурнітуру, незважаючи на армування. Так ви надовго забудете про можливі проблеми в роботі конструкції.

Форма армування буває:

  • замкнута;
  • П-образна;
  • З-образна;
  • Г-подібна.

Найбільш часто можна зустріти П-подібну форму. Але як визначити виконано взагалі армування не розбирається в цьому людині? Дуже просто! Досить скористатися звичайним магнітом. Піднесіть його до профілю і стане відомо про наявність чи відсутність сталевого скелета всередині.

Для створення неповторного дизайну використовуйте жалюзі день-ніч і умовте себе замовити скляні міжкімнатні двері у Львові. Це додасть додаткові переваги в інтер'єрі. Дізналися на що впливає армування профілю металопластикових вікон? Тепер можна їх купувати!