Хочете наповнити свій будинок атмосферою затишку, додати вишуканості та елегантності? Тоді потрібно знати про переваги та недоліки скляних перил, якщо ви вирішили використовувати їх.

Переваги і недоліки скляних перил

Скляні перила, як може здатися деяким, дуже крихкі, але це не так. Вони виготовляються або зі скла, що пройшов спеціальну термічну обробку, або з триплексу. Це дуже міцне з'єднання двох листів листа утримується ламінованою плівкою. Тому досить складно розбити скляні перила, але якщо це все ж станеться, то скло розтріскається подібно автомобільному і не посиплеться дрібними осколками в різні боки. Спочатку скляні перила стали використовувати у великих торгових центрах і офісних приміщеннях. Вони цілком справляються зі своєю декоративною функцією. Дійсно, інтер'єр стає набагато цікавіше і незвичніше. Через час перекочували і в приватні будинки. Оформлення сходів з особливою родзинкою стало можливим з появою скляних перил. Вони бувають:

  • каркасні;
  • безкаркасні.

Найбільш красиво виглядають безкаркасні варіанти. Як то кажуть, нічого зайвого - тільки переваги, з яких:

  • товщина триплекса від 12мм;
  • можливість оформлення в будь-якому кольорі;
  • нанесення малюнків і візерунків.

До недоліків віднесемо досить високу вартість і складності в догляді. Каркасні варіанти мають дерев'яну або металеву основу із секцій. Вважаються більш стійкими і невибагливими в експлуатації.

Плюси конструкцій зі скла

Купити скляні перила можна в приміщення з будь-яким дизайном. Їх оформляють в класичному стилі, футуристичному і т.д. Під будь-який стиль підбирають виріб або виконують роботи на замовлення. Досить вказати необхідні параметри і компанія-виробник виконає всі вимоги, забезпечуючи якість кінцевої продукції.

Переваги і недоліки скляних перил

Плюсами скляних перил є:

  • естетична перевага;
  • зорове збільшення площі приміщення;
  • відмінне відображення світла, що робить кімнату світліше;
  • збереження більшого огляду;
  • легкість монтажу.

Якщо у вас приватний будинок і його оформленням займаєтеся ви особисто або користуєтеся послугами дизайнера, то зверніть увагу на відкатні ворота у Львові. Це "обличчя", яке перш за все побачать ваші гості, відвідуючи ваш будинок. У квартирі багато хто замислюється скільки коштує засклити балкон у Львові і не дарма. Це сьогодні не вимагає великих фінансових витрат, але забезпечить гарний вигляд і збереже тепло.

З мінусів відзначимо високу вартість і необхідність особливого догляду. Але при наявності сучасних миючих засобів вам не доведеться проводити довгий час для якісної очистки скла. Виходячи з переваг і недоліків скляних перил приймайте рішення про їх придбання.