Переваги тонованих металопластикових вікон очевидні. Це і захист від механічних пошкоджень, і приховування приміщення від сторонніх очей, і перешкоджання потраплянню яскравого сонячного світла. Єдиним мінусом є досить висока ціна. Але вона виправдана. Тонування виконує енергозберігаючу роль. Воно допомагає зберегти прохолоду в приміщенні влітку і тепло взимку. Різні кольори допоможуть вирішити дизайнерські питання. Можна підібрати особливі відтінки, тим самим створити неповторний образ. Часто тонування використовують на перших поверхах в офісних приміщеннях, особливо з панорамним склінням. Деякі замовляють часткове тонування.

Переваги тонованих металопластикових вікон

Тонування досягається декількома способами:

  • методом піролізу;
  • за допомогою плівок;
  • тонування скла в масі.

Найбільш доступна за вартістю тонування за допомогою плівок. Її можна провести як на вже встановлені вікна, так і замовити цю послугу при виготовленні. Колір плівки повинен гармоніювати з кольором профілю. При використанні даного способу захист від механічних пошкоджень не забезпечується.

Світлопропускна здатність - важливий фактор. Деякі помиляються в тому, що в приміщенні буде панувати напівтемрява, а всі рослини зів'януть від недоотримання ультрафіолету. Це не так. Ступінь тонування вибираєте ви. Зверніть увагу якими будуть у вас вхідні металопластикові двері у Львові. Вони повинні бути обрані в тон тонування і кольору профілю вікон з ПВХ.

Тонування: плюси і мінуси

Переваги тонованих металопластикових вікон

До явних переваг віднесемо можливість експериментувати з кольорами і створювати неповторний дизайн, підвищення енергоефективності та захист від сторонніх очей. Є спеціальне броньоване покриття. Його часто застосовують на об'єктах у сфері торгівлі і надання послуг, а й в житлові приміщення нерідко замовляють. Воно створить додаткові труднощі для грабіжників.

До недоліків слід віднести високу ціну, а також досить тривалий нагрів приміщення природними сонячними променями в холодний період часу. Разом з вікнами з ПВХ купуйте алюмінієві двері у Львові. Створіть єдиний баланс в дизайні. Вартість покупки в комплекті буде для вас менша.

При обмеженому бюджеті спробуйте покластися на свої власні сили і провести роботи по поклейці плівки самостійно. Вибирайте з: матової, сонцезахисної, дзеркальної, захисної і за роботу. Але краще довіритися професіоналам.