Підлогова керамічна плитка - це один з найпоширеніших сучасних матеріалів для облицювання підлоги під час ремонту каратири у Львові. Вона має високу механічну міцність, гарний зовнішній вигляд і володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Також цей матеріал для обробки дуже різноманітний за своїми розмірами, узорами і фізичними властивостями, має дуже великий термін служби і при цьому її зовнішній первісний вигляд зберігається досить довго. При експлуатації вона дуже практична, так як вона легко миється і чиститься не тільки за допомогою спеціальних засобів, а й просто під впливом води.

Від того, яким методом плитка виготовляється, її поділяють на пресовану і екструдовану.

  • Пресована плитка виходить за допомогою преса і формотворної матриці, куди поміщається матеріал для плитки.

  • Екструдована - шляхом продавлювання вихідного матеріалу через отвір головки екструдера необхідної форми.

Буває плитка глазурованою і неглазурованою.

  • Глазурована плитка має високу твердість і має глянсове склоподібне покриття.

  • Неглазурована плитка виготовляється більш простим методом і однорідна за своїм складом.

Є ще один різновид плитки на підлогу - це керамограніт. За зовнішнім виглядом він схожий на натуральний граніт, але технологія виготовлення у нього, як і у плитки. Він має набагато більшу міцність, і, як наслідок, довговічність. Як правило, його використовують для обробки підлоги, або в якості матеріалу для зовнішньої обробки будівель.

До основних характеристик, які визначають сферу застосування плитки для підлоги, відносяться: морозостійкість, зносостійкість, водопоглинання, стійкість до різних хімічних речовин, вогнестійкість, опір ковзанню (ця характеристика найбільш важлива при виборі підлогового покриття в приміщеннях, що мають пряме сполучення з вулицею, наприклад, офіси , або магазини).

При виборі плитки для підлоги слід враховувати довговічність, зовнішній вигляд і зручність експлуатації. Наприклад, плитка для кухонної підлоги повинна бути стійка до миючих хімічних засобів, так як підлога на кухні досить часто миється. Плитка для підлоги в передпокої повинна мати високу механічну міцність, тому що по ній ходять у взутті і часто ставлять різні важкі предмети, які заносять з вулиці. Для підлоги у ванній кімнаті потрібно використовувати глазуровану плитку, що володіє малим водопоглинанням. Для підлоги в спальні або вітальні підійде, наприклад, плитка під дерево - це дуже красиво, практично й довговічно.