Для того, щоб дізнатися все тонкощі вибору воріт, необхідно визначити їх призначення. Вони бувають: відкатні, розсувні, гаражні. Корисна площа полотна грає не останню роль, особливо якщо простір обмежений. При цьому враховуються:

Тонкощі вибору воріт

  • вага і довжина;
  • інтенсивність застосування;
  • вітрове навантаження;
  • відкриття всередину або назовні.

При відкритті назовні необхідно передбачити довжину відкриття. Багато встановлюють камери зовнішнього відеоспостереження, щоб не вдарити проїжджаючі транспортні засоби або людей, при відкритті. Усередині огородженої земельної ділянки також має бути достатньо місця для їх відкриття. Зазвичай відступають близько 5 метрів від "червоної лінії".

Інтенсивність застосування дозволяє визначити вартість воріт. Чим частіше ви плануєте ними користуватися, тим міцніші і якісніші повинні бути роторні частини. Не забувайте організувати за ними належний догляд: протирайте і змащуйте їх періодично.

Ворота бувають з цільного полотна, або прямо в них монтується хвіртка. Вона повинна підходити за кольором основного полотна. Її розміри в основному стандартні, але замовник має право запропонувати свої індивідуальні в момент обговорення з менеджером покупки. Матеріалом може виступати профнастил, полікарбонат і ін. На ваш розсуд.

Помилки у виборі воріт

Тонкощі вибору воріт

І ось ви підійшли до важливого питання - купівлю та встановлення воріт. Але з чого почати? Як вибрати? До кого звернутись? Для початку вивчіть в інтернеті самостійно відкриту інформацію або зверніться до фахівця, якщо у вас немає можливості читати і вникати в специфіку теми. Позначимо п'ять основних помилок, які допускати не слід.

  1. Економія на монтажі. Вибирайте виключно професійних майстрів. Вони роботу виконають швидко, якісно і переробляти не доведеться.
  2. Економія на виборі автоматичної системи. Якщо ви вирішили витратитися на матеріал полотна і зробити зовнішній вигляд воріт красивим, але економите на самому механізмі, то це в корені неправильно. За неякісну автоматику доведеться заплатити двічі.
  3. Не залишайте в стороні питання теплової провідності і робочого ресурсу пружин. Уточнюйте у продавця ці характеристики.
  4. Не робіть виміри самі. Сьогодні ці роботи часто включені у вартість робіт. При самостійних вимірах претензії будете пред'являти тільки собі.
  5. Ціна на ворота ні про що не говорить. Найдорожчі варіанти можуть бути гірші, а середні за ціною найбільш якісними. Потрібно звертати увагу на характеристики.

Вхідні металопластикові двері у Львові можуть встановлюватися в колірний тон воріт. Особливо, якщо вони виходять прямо на них. А ціна на алюмінієві вікна відповідати ринковій. Підготуйте список необхідних покупок і, при необхідності, напишіть черговість, щоб не захаращувати ділянку на час проведення робіт. Виберете надійного партнера, який допоможе розібратися у всіх тонкощах вибору воріт.