Все частіше стали купувати і використовувати для побутових потреб скляні двері. Вони міцні, креативні і підійдуть під будь-який стиль в оформленні приміщення. Види скляних дверей бувають такі:

Види скляних дверей

  • орні;
  • розсувні;
  • роторні;
  • в алюмінієвому профілі.

Орні часто використовують в якості міжкімнатних дверей. Вони відкриваються в одну сторону. Для звичайної квартири - це найбільш прийнятний варіант. Розсувні потрібні при невеликому просторі. Відкриваються рухом двері по санчатах в сторону. Використовуються для економії місця в житлових і нежитлових приміщеннях. Роторні часто можна зустріти при вході в магазин або торговий центр. Рух відбувається за принципом каруселі. Спеціально встановлений доводчик робить відкриття більш плавним. В алюмінієвому профілі використовують для поліпшення дизайну і полегшення пересування. Вони можуть відкриватися автоматично або працювати як звичайні розсувні.

Як вибрати і встановити скляні двері

Перш за все, визначте бюджет. Від цього будуть залежати ваші майбутні двері, їх стиль, колір, вид і форма. Якщо ви знайшли дешевий варіант - не поспішайте радіти. Можливо, такі двері неякісні, а значить гроші ви витратите даремно. При першому протязі скло просто розіб'ється. Вибирайте двері з загартованого скла або триплекс. При підвищенні якості виробу прямо пропорційно зростає і його ціна. Тому якщо ви не готові витратити N-ну суму грошей сьогодні, то з такою покупкою краще почекати.

Види скляних дверей

Визначте функціональне призначення дверей. Якщо вона встановлюється в кухню, то прозорий варіант буде найбільш прийнятним, тому що пропускає багато світла, що не скажеш про двері в санвузол - вони повинні бути затоновані.

Найпростішим способом установки є виклик фахівців з монтажу. Тоді ви можете бути впевнені в якості збірки на місці. Але якщо ви вирішили спробувати встановити скляні двері самостійно, то без допомоги напарника вам буде неймовірно складно це зробити. Перед покупкою необхідно правильно виконати всі необхідні виміри. Для цього друга людина вам теж не завадить. Намагайтеся не вдарити краями двері об стіну, меблі і т.д. На торцях знаходяться найбільш вразливі місця, які легко пошкодити. Встановлювати слід з дотриманням не тільки техніки безпеки, а й відповідним для цього способом, надійно закріплюючи всі деталі.

Якщо вам потрібні брами ворота Львів, то купити їх можна часто у того ж виробника, що і двері. А балконні двері практично нічим не відрізняються від попередніх. Якщо вам вони потрібні, то отримаєте безкоштовну консультацію у виробника або продавця. Тоді ви правильно виберете види скляних дверей.