Будь-який виріб вимагає своєчасного догляду та правильної експлуатації. Металопластикові вікна не є винятком. Розглянемо як правильно експлуатувати пластикові вікна в наших кліматичних умовах.

Як правильно експлуатувати пластикові вікна

ПВХ профіль очищають за допомогою звичайного мильного розчину. Не допускається використання будь-яких абразивних речовин. При застосуванні звичайного порошку профіль буде дряпатися, що приведе його в кінцевому підсумку до непривабливого вигляду. Не використовуйте хімічно активні речовини. Профіль не захищений від їх дії. Якщо мильного розчину недостатньо, то є спеціальні миючі засоби, призначені для застосування на металопластикових вікнах.

Основну увагу необхідно приділити фурнітурі. Щоб все працювало довговічно і не виникало проблем з відкриванням / закриванням, необхідно не менше 2-х разів на рік змащувати рухомі частини, не допускати їх засмічення або попадання фарби і сторонніх речовин.

Придбали пластикові вікна? Ціни у Львові на їх обслуговування доступні. Ви завжди можете викликати професійних клінерів, які обслужать профіль правильно. Зазвичай такі роботи проводять навесні та восени. В Україні стало традицією приводити свій будинок в повний порядок перед Великоднем і перед настанням холодів.

Основні правила експлуатації пластикових вікон

Як правильно експлуатувати пластикові вікна

  • не допускайте механічної дії;
  • не кладіть сторонні предмети під стулку;
  • закривайте вікна при сильних поривах вітру;
  • при митті дотримуйтесь елементарних вимог техніки безпеки;
  • Не застосовуйте надмірних зусиль для закриття / відкриття вікон.

При дотриманні основних правил експлуатації, ваші металопластикові вікна прослужать довший термін, а зовнішній вигляд буде відповідати нормам.

Зверніть увагу на гумові ущільнювачі. Згодом і під впливом зовнішнього середовища вони можуть приходити в непридатність. Щоб продовжити їм життя, періодично протирайте їх вологою серветкою і обробляйте спеціальним силіконовим маслом. Не забувайте очищати від бруду дренажні отвори.

Окремо варто зупинитися на утворенні конденсату. Його допускати не можна. Або переносите "точку роси", або провітрюйте частіше приміщення. Особливо при приготуванні їжі або відвідування вашого будинку великої кількості людей. Вологість повітря не повинна перевищувати 60%. Відкрийте можливість доступу системі опалення. Для цього підніміть фіранки і штори або приберіть їх в сторону. Тоді алюмінієві вікна Львів прослужать вам вірою і правдою і не доведеться ставити зайвий раз питання як правильно експлуатувати пластикові вікна.