Чи не кожен знає як уникнути запотівання скла, але є деякі рекомендації. Давайте розглянемо всі з самого початку. У зимовий період часу року часто ми стикаємося з проблемою запотівання скла. Це чисто фізичний процес, обумовлений подоланням "точки роси". Цей процес вивчається в будь-який шкільній програмі. Волога конденсується на найхолоднішій площі - в нашому випадку металлопластиковому вікні. Особливо інтенсивно це відбувається при великому скупченні людей або приготуванні їжі. "Точка роси" безпосередньо залежить від температури в приміщенні. При низькій температурі менше пара знадобиться для запотівання вікна. Для уникнення утворення конденсату температура в приміщенні повинна варіюватися в межах 20-22 градусів Цельсія, при вологості 40%.

Як уникнути запотівання скла

Одним з основних негативних аспектів утворення конденсату є нанесення шкоди здоров'ю. Зайва вологість - осередок для утворення грибка і цвілі. При постійному проживанні в таких умовах хронічні захворювання вам гарантовані.

Для того, щоб обмежити себе від подібних явищ, необхідно винести "точку роси" за межі поверхні скла, а також встановіть або перевірте роботу вентиляційної системи.

Металопластикові вікна - основний об'єкт запотівання в будинку

Як уникнути запотівання скла

Пластикові вікна Львів, ціни які відповідають середньоринковим, менше будуть схильні до утворення конденсату, якщо ви перевірите розташування "точки роси" в квартирі. Зробити це самостійно вдасться не у всіх, тому краще звернутися до фахівця. При неможливості проведення цих робіт, при відсутності належної вентиляції в зимовий період часу можна на невеликий проміжок часу просто відкрити вікна. Це дозволить швидко усунути проблему, але в приміщенні стане холодно. Якщо час провітрювання обмежити 3 хвилинами, то істотного зниження температури вдома очікувати не слід. Поставте додатково тканинні ролети у Львові. Вони підійдуть під будь-який інтер'єр і є знахідкою для дизайнерів. Виступлять також додатковим бар'єром в утворенні конденсату.

При дотриманні цих умов буде простіше розібратися як уникнути запотівання скла, позбутися від вогкості, цвілі і грибка. Цінуйте своє здоров'я і дихайте чистим свіжим повітрям у себе вдома, в квартирі або офісі. А проблема запотівання скла насправді цілком вирішувана, варто тільки трохи приділити уваги її вирішенню!