Багато хто замислюється над питанням який колір профілю краще - білий або під дерево? Відповіді однозначної немає. У кожного свої смаки і переваги, своє бачення, свій дизайн в приміщенні і ремонт. Складно уявити собі дорогий ремонт з дерев'яною оббивкою, шкіряними м'якими меблями і білими металопластиковими вікнами.

Який колір профілю кращий - білий чи під дерево

Будь-яка архітектура має право отримати кольорові вікна. Колір досягається шляхом ламінування. Спеціальна плівка наноситься на профіль, тим самим досягається необхідний колір. Якщо дизайнерські рішення будинку нестандартні і потрібно продумати кожну деталь, починаючи з її кольору, розміру і закінчуючи геометричними особливостями, то купити профіль підходить за кольором буде нескладним завданням. Такі вікна трохи відрізняються за ціною в більшу сторону. Зазвичай ця різниця не перевищує 20% від загальної суми.

Широкі естетичні можливості відкриває вибір практично будь-якого кольору профілю. Але найпопулярнішими залишаються білі або під дерево. Це класичний варіант, його використовують повсюдно, підійти він може і в вашому випадку. І якщо ви вирішили купити вікна у Львові, то для вас обов'язково підберуть найбільш відповідний колір профілю.

Кольоровий і білий профілі: плюси і мінуси

Який колір профілю кращий - білий чи під дерево

Білий і під дерево вважаються стандартними кольорами профілю. Залежно від колірного спектра всередині приміщення і фасаду будівлі можна самостійно без зусиль визначити який колір профілю краще: білий або під дерево. Інша справа з різнокольоровими варіантами. Тут, можливо, буде потрібна допомога фахівця. Дизайнер визначить кольорову гаму і порадить найкращий варіант. Якщо у вас ремонт в молодіжному стилі і ви використовували такі кольори, як:

  • червоний;
  • жовтий;
  • зелений;
  • синій,

то під основний або допоміжні кольори необхідно придбати і відповідний профіль.

Щорічно компанії пропонують збільшення асортименту кольорових профілів для вікон ПВХ. Сьогодні понад 100 відтінків представлені на ринку. Колір може бути використаний з обох сторін або з одного. Це зручно, якщо фасадна частина не повинна виділятися серед інших. А з внутрішньої сторони у вас такий колір, який ви самі виберете. Купіть тканинні ролети. Магазин у Львові запропонує вашій увазі і на них практично нескінченний колірної асортимент. Об'єднуючи кольори і комбінуючи, ви отримаєте абсолютно індивідуальний дизайн, здатний принести вам найвище задоволення від візуальних контрастів.