Алюмінієві двері та вікна Львів :: Якісний профіль та конструкції

Алюмінієві вікна Львів - це один з перспективних варіантів оформлення віконного отвору. Вони добре вписуються в сучасні інтер'єри, і непогано поєднуються з елементами традиційної класики. Щоб композиція виглядала закінченою, цілком можна встановити алюмінієві двері у Львові. Варто звернутися в нашу компанію за консультацією. Менеджери допоможуть Вам визначитися з вибором. Також у нас можна замовити гаражні ворота Львів.

Ціни на алюмінієві вікна у Львові

алюмінієві вікна львів

Потрібно розуміти, що, вибираючи алюмінієві вікна, ціна на них буде залежати від декількох факторів. В першу чергу велике значення має будова рами. Її виготовляють з певного набору профілів у відповідності з існуючими нормами і стандартами. Як правило, між собою елементи з'єднують по кутовому типу. Всі елементи кріплення виготовляються з високоякісної сталі або нержавіючої сталі. Для того, щоб забезпечити повну герметизацію, зони стику профілю обробляються спеціальними герметиками.

Важливе значення відіграє і наявність ущільнювачів. Залежно від обраного матеріалу алюмінієві вікна Львів можуть коштувати по-різному. Експерти відзначають, що економити на прокладці не можна. Вони необхідні для якісного водовідведення і хорошою герметичності. При цьому кількість контурів, форма самого елемента ущільнення, а також інші зміни можуть залежати від того, де саме встановлюються алюмінієві вікна у Львові, і від побажань замовника.

Вибираючи алюмінієві вікна, цін а на них може залежати від способу заповнення світлового прорізу. В даному випадку передбачено кілька варіантів:

алюмінієві конструкції Львів

 • склопакети;
 • непрозорі матеріали;
 • поодинокі скла та інше.

Алюмінієві вікна Львів оснащуються якісною фурнітурою. Як правило, виробник випускає конструкції в повному комплекті. Однак користувач при необхідності може замінити фурнітуру на продукцію іншого бренду.

Зверніть увагу, що алюмінієві конструкції у Львові можуть мати розсувну систему. Це дуже зручно, особливо якщо є необхідність заощадити простір або для відкриття стулки немає вільного місця.

Щоб алюмінієві вікна, ціна на які залежить від габаритів в конструкції, добре вписалися в інтер'єр, варто правильно підібрати дизайнерське рішення. У цьому можуть допомогти менеджери нашої компанії. Матеріал можна пофарбувати, нанести імітацію натурального матеріалу, включає деревину, або затонувати в будь-який відтінок.

Переваги алюмінієвих дверей у Львові

алюмінієві двері львів

Алюмінієві конструкції Львів на сьогоднішній день користуються все більшою популярністю. І цьому є логічне пояснення. Алюмінієві двері у Львові, а також вікна характеризується наступними перевагами:

 1. Алюмінієвий профіль Львів має високий показник просторової жорсткості. Експерти відзначають, що цей матеріал 7 разів міцніше, ніж дерево, і в 3 рази міцніше, ніж полівінілхлорид найвищої якості.
 2. Алюмінієві двері у Львові мають значно меншу вагу в порівнянні з аналогічними конструкціями з дерева або пластика. Це сприяє зниженню навантаження на несучі елементи.
 3. Алюмінієві двері Львів мають низький коефіцієнт температурного розширення в порівнянні з профілями з полівінілхлориду. Таким чином, навіть через кілька років можливість деформації вироби скорочується до мінімуму. Виключається можливість появи дрібних тріщин.
 4. Алюмінієві двері у Львові, а також вікна вважаються екологічно безпечними. У своєму складі вони не містять отруйних хімічних елементів, які могли б бути небезпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.
 5. Сучасні двері і алюмінієві вікна, ціна на які залежить від складності робіт, представлені у величезному асортименті. Їх поверхня може мати будь-яку фактуру і колір. Кожен зможе підібрати для себе найоптимальніший варіант.
 6. Для використання в екстремальних умовах, алюмінієві вікна Львів, а також двері обробляють спеціальними термостійкими і вологостійкими емалевими фарбами.
 7. Алюмінієві двері у Львові мають середній термін експлуатації на 20-25 років.
 8. Алюмінієві конструкції не горять, що значно підвищує поріг безпеки в разі пожежі.
 9. Алюмінієві двері Львів стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Вони не бояться вологи, невеликих механічних ушкоджень, прямих сонячних променів і температурних перепадів.
 10. Простий догляд. Алюмінієві вікна, ціна на які буде відома заздалегідь, потребують мінімального догляду, який дозволить рухомої фурнітурі функціонувати.
 11. З огляду на те, що профіль має невелику вагу, є можливість замовити вікна і двері дуже великих габаритів. У нас Ви зможете замовити індивідуальне проектування конструкцій з урахуванням конкретних особливостей будови.

Зверніть увагу, що сучасні алюмінієві двері у Львові випускаються двох типів: холодні і теплі. Перші використовуються тільки всередині приміщень і підходять для неопалюваних об'єктів. Другі ж мають спеціальні теплоізоляційні мости з додатковими ущільнювачами. Таким чином, алюмінієві двері Львів такого типу можна використовувати в самих різних умовах, включаючи екстремальні.

Технологія установки алюмінієвих вікон, ціна роботи

алюмінієві вікна ціна

Щоб алюмінієві вікна у Львові прослужили, як можна довше, а в процесі експлуатації у Вас не виникало ніяких проблем, необхідно з належною відповідальністю підійти до процедури монтажу.

Алюмінієві вікна Львів встановлюють за такими етапами:

 1. Всі роботи починаються з демонтажу старої віконної конструкції. Видаляються відливи, козирки, підвіконня та інші елементи.
 2. Зачистка віконного отвору від будівельного сміття і пилу.
 3. Після підготовки поверхні можна встановлювати раму з алюмінію.
 4. Окрему увагу потрібно приділити вирівнюванню конструкції в отворі, щоб алюмінієві вікна у Львові »не деформувалися. Підганяти її можна за допомогою дерев'яних клинів.
 5. Кріплення рами до отвору. Для цього використовуються спеціальні дюбелі і анкерні пластини.
 6. Щоб домогтися максимальної герметичності, все порожнечі заливаються монтажною піною.
 7. Щоб алюмінієвий профіль Львів не деформувався, потрібно розклинити раму по вертикалі і по горизонталі.
 8. На наступному етапі відбувається складання конструкції. Зверніть увагу, що алюмінієві вікна у Львові потрібно встановлювати тільки після того, як будівельна піна вже висохне, а її залишки будуть видалені.
 9. Зовнішня сторона вікна проклеюється спеціальною стрічкою.
 10. Фіксація відливів за допомогою шурупів.
 11. На заключному етапі алюмінієві конструкції Львів оснащуються склопакетами та відповідної фурнітурою.

Якщо Ви сумніваєтеся, що зможете самостійно встановити алюмінієві вікна у Львові, найкраще довіритися грамотним професіоналам. Просто зателефонуйте в нашу компанію і замовте відповідну послугу. Відзначимо, що у нас можна замовити монтаж скляних дверей Львів.

Рекомендації по вибору алюмінієвого профілю у Львові

Простому обивателю буде непросто вибрати, які саме алюмінієві двері Львів або вікна варто встановити в тому чи іншому приміщенні. На сучасному ринку представлено дуже багато брендів, які можуть запропонувати алюмінієвий профіль у Львові за доступними цінами з високими експлуатаційними і технічними характеристиками. Завоювали довіру нашої фірми не тільки зарубіжні виробники, а й вітчизняні.

Різновиди віконних конструкцій

алюмінієвий профіль львів

Щоб алюмінієві вікна, ціна на які прораховується заздалегідь, були зручними, потрібно правильно підібрати саму конфігурацію системи:

 1. Поширеним варіантом вважаються поворотні алюмінієві вікна Львів. В цьому випадку стулки відкриваються в одній площині. Зручніше, якщо це відбувається всередину приміщення. Таким чином користувач отримує можливість в комфортних умовах доглядати за виробом.
 2. Не менш популярними вважаються алюмінієві вікна у Львові відкидного типу. В такому випадку стулки вікна відкидаються. Це дуже зручно, якщо у користувача немає можливості забезпечити достатній простір біля отвору. Найчастіше такі алюмінієві вікна, ціна на які залежить від розмірів, встановлюють у вузьких комір, коридорах або ж на сходових майданчиках.
 3. Справжнім шедевром в промисловості вважаються поворотно-відкидні алюмінієві вікна Львів. Вони отримали максимальне поширення в країні. Система проста у використанні, дає можливість повністю відкривати стулку назовні або всередину приміщення, а також забезпечувати повноцінне провітрювання, відкидаючи полотно на невелику відстань від рами.
 4. Алюмінієві вікна у Львові бувають глухого типу. Вони не відкриваються, використовуються для скління фасадів будівель, вітрин або ж в якості проміжного елемента між поворотно-відкидними конструкціями.
 5. Алюмінієві двері Львів, а також вікна бувають розсувного типу. В такому випадку рух полотна здійснюється уздовж профілю. Це оптимальний варіант для тих, хто прагне заощадити простір в приміщенні.

Якщо Вам складно визначитися з тим, які саме алюмінієві вікна у Львові необхідні для конкретного об'єкта, варто зателефонувати за контактним номером телефону в нашу компанію. Менеджер в зручний час надішле на об'єкт професіонала. Він зніме всі необхідні виміри і проконсультує Вас по будь-якого виниклого питання.

На підставі зібраних даних фахівець підготує для Вас перелік оптимальних рішень. На всі алюмінієві вікна, ціна на які оголошується до моменту підписання договору, надається стовідсоткова гарантія. Також у нас можна замовити роботи по склінню балкона Львів .