Скління балконів. Скільки коштує засклити балкон Львів :: Балконні двері

Засклити балкон Львів можуть допомогти фахівці нашої компанії. Всі роботи будуть виконані точно в терміни з гарантією якості. Крім того, майстри порадять Вам найбільш вдалу конструкцію для конкретного випадку. Замовити засклення балконів у Львові можна за досить доступними цінами. Крім цього, у нас можна придбати гаражні ворота Львів і інші конструкції, покликані зробити Ваше життя комфортнішим і безпечнішим.

Ціни скління балконів у Львові

засклити балкон львів

Якщо Ви збираєтеся засклити балкон Львів, спочатку необхідно буде зрозуміти, яку саме конструкцію Ви хочете перед собою бачити в підсумку. У цьому допоможуть фахівці нашої компанії. На об'єкт може приїхати Експерт. Він зніме всі необхідні виміри і на підставі отриманих даних порадить Вам оптимальне рішення.

У нього Ви зможете дізнатися, скільки коштує засклити балкон у Львові. Ця інформація зафіксована в прейскуранті і необхідно буде лише порахувати квадратуру для Вашого будови.

Варто розуміти, що в першу чергу ціна на засклення балконів Львів залежить від габаритів самої конструкції. Крім цього, на вартість впливає рівень складності об'єкта. Наприклад, встановити стандартний прямокутний балкон буде куди простіше, ніж проводити засклення балконів у Львові з закругленими кутами.

Крім основної конфігурацій, балкони Львів різняться за такими параметрами:

 1. Товщина скла. Як правило, для домашнього використання підходить матеріал з товщиною 6 до 8 міліметрів. Але, за бажанням, замовник може встановити скло більшої товщини.
 2. Тонування скла. Якщо Ви хочете, щоб засклення балконів у Львові захищало Вас від палючих променів сонця, можна замовити нанесення тонування. Це особливо актуально, якщо квартира виходить на сонячну сторону. Відзначимо, що одним з найбільш популярних рішень є балкони Львів з бронзовим або димчастим тонуванням.
 3. Водяні зливи. Як правило, щоб засклити балкон у Львові, потрібно встановити нижній водяний злив. А от необхідність монтажу додаткових комплектуючих, наприклад, зверху конструкції, повинен визначити майстер.
 4. Профіль. Сучасна індустрія пропонує скористатися профілями кращих виробників. Вироби відрізняються за всіма технічними характеристиками. І від цього безпосередньо залежатиме, скільки коштує засклити балкон Львів.
 5. Кількість і якість ущільнювача. Без цього матеріалу неможливо засклити балкон у Львові, так як він гарантує щільне прилягання основних елементів конструкції один одному і герметичність.

Якщо Ви вирішите засклити балкон Львів і звернетеся в нашу компанію, наші менеджери підготують для Вас спеціальний розрахунковий кошторис із зазначенням всіх витрат. Ви будете точно знати, куди піде кожна копійка сплачених грошей. Крім того, Ви зможете вносити правки і робити свої пропозиції, щоб підсумкова ціна Вас повністю влаштовувала.

Переваги скління балконів у Львові

скління балконів львів

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто Вам засклити балкон у Львові, потрібно спочатку ознайомитися з усіма перевагами і недоліками такого рішення. Відзначимо, що воно останнім часом є досить поширеним.

Розглянемо основні переваги, якими володіють засклені балкони Львів:

 1. Шумоізоляція. Залежно від обраного скла і профілю, показник звукоізоляції може відрізнятися. Однак, в будь-якому випадку Ви зможете зробити свою квартиру більш тихою і позбутися від навколишньої метушні, проводячи час у теплій та затишній атмосфері.
 2. Теплоізоляція. Засклити балкон у Львові варто ще й тому, що він здатний захистити житлові кімнати від проникнення холодного повітря з вулиці. В такому випадку блок буде являти собою щось на зразок повітряної подушки. А якщо ж вибрати ще й тепле засклення балконів Львів, то на балконі можна буде обладнати додаткове житлового простір, наприклад, робочу зону або зону відпочинку.
 3. Комфорт. Залежно від Ваших побажань, можна обладнати стулки різної фурнітурою, яка буде відповідати за спосіб відкривання полотна. Стулка може відкриватися всередину і назовні, рухатися уздовж, або ж відкидатися. Від типу обраної конструкції безпосередньо залежить, скільки коштує засклити балкон у Львові.
 4. Підвищення безпеки. Засклити балкон Львів потрібно в тому випадку, якщо Ваша квартира знаходиться на першому поверсі. Відкритий балкон є ласим шматочком для багатьох зловмисників, які через нього можуть спробувати прорватися в квартиру. Сучасні ж балконні конструкції, які будуть доповнювати балконні двері, оснащуються міцними замками. Їх практично неможливо розкрити зовні.
 5. Естетичність. Сучасне засклення балконів у Львові надає конструкції стильний і естетично привабливий зовнішній вигляд.
 6. Простий догляд. Мити балконні двері, а також вікна і профіль досить легко.

Щоб балкони Львів прослужили якомога довше, варто правильно підбирати миючі засоби, не забувати очищати фурнітуру, і змащувати робочі механізми.

Технологія монтажу та вартість скління балконів у Львові

скільки коштує засклити балкон львів

Щоб засклення балконів у Львові принесло належні плоди, і Ви насолоджувалися конструкцією довгі роки, рекомендовано довірити процес монтажу грамотних фахівців. Цю послугу можна замовити в нашій компанії. Вона включає не тільки монтаж вікон. Фахівці також встановлять балконні двері і дадуть цінні поради щодо їх експлуатації.

Засклити балкон Львів можна за такою технологією:

 1. Першим, найбільш важливим і значущим етапом в процесі є правильне зняття вимірів і замовлення конструкції. Всі вимірювання повинні бути зроблені максимально точно. В іншому випадку є ризик того, що виготовлена ​​конструкція просто не підійде під конкретний балконний блок.
 2. Підготовчі роботи. Скління балконів у Львові виконується тільки на чисту поверхню. Для цього потрібно видалити старі вікна і комплектуючі, зняти дерев'яні балконні двері, щоб переглянути парапет, обробити будь-які дрібні щілини і тріщини.
 3. Після того, як Вам привезуть конструкцію, можна буде приступати до її монтажу. Як правило, в процесі необхідно вилучення склопакета. З рами потрібно зняти стулки і витягнути фіксатори.
 4. Щоб засклити балкон Львів, необхідно спочатку встановити профіль. Він являє собою планку, яка буде закріплюватися до нижньої частини конструкції. Далі встановлюються рамні кріплення.
 5. Одним з найбільш відповідальних етапів є установка рами у віконний отвір. Зверніть увагу, що засклення балконів у Львові на цьому етапі практично неможливо виконати самому.
 6. Перевірка конструкції за рівнем і фіксація на встановленому місці.
 7. Закріплюємо раму до парапету.
 8. Після того, як рама буде надійно встановлена, необхідно обладнати відливи.
 9. Після завершення робіт обов'язково перевірте герметичність прилягання елементів і можливість стулок правильно функціонувати.

Після того, як всі зовнішні роботи будуть закінчені, майстри можуть встановити балконні двері. Щоб регулювати світловий потік, рекомендовано купити жалюзі на вікна Львів.

Рекомендації по вибору балконів у Львові

балкони львів

Перед тим, як засклити балкон Львів, найкраще ознайомитися з усіма варіантами подібних конструкцій. З цим Вам можуть допомогти фахівці нашої компанії. Вони вивчать вихідне розташування балконного блоку, і визначать, яке саме рішення буде найоптимальнішим у Вашому випадку.

Алюмінієві вікна

Якщо є необхідність знизити навантаження на балконну плиту, і, при цьому, виконати засклення балконів у Львові, актуальним рішенням стане відмова від полівінілхлоридних профілів. Їх можуть замінити алюмінієві вікна Львів. Щоб домогтися підвищених показників теплоізоляції і гідроізоляції, можна скористатися спеціальними ущільнювачами і обшити конструкцію сайдингом. Зверніть увагу, що такі балкони Львів відносяться до холодних системам. Вікна зможуть зробити температуру всередині балконного блоку всього на 5-10 градусів вище, ніж за вікном.

Пластикові вікна

Засклити балкон у Львові, використовуючи пластикові вікна - це одне з найпоширеніших рішень в сучасності. Конструкції цього типу давно зарекомендували себе, як надійні, довговічні і дуже міцні. Особливо актуально, якщо балкони Львів такого типу планується використовувати для збільшення житлового простору або об'єднання з кімнатою.

Однак, варто розуміти, що полівінілхлорид значно важче алюмінію. Відповідно, фахівці повинні будуть правильно розрахувати можливу допустиме навантаження на підставу перед тим, як засклити балкон у Львові.

Напівтеплі скління

Щоб дізнатися, скільки коштує засклити балкон Львів такого типу, потрібно зв'язатися з нашими менеджерами по телефону. Особливістю даної конструкції є те, що в системі встановлюються розсувні стулки. А підвищити тепло- і звукоізоляційні показники можна буде за допомогою додаткових комплектуючих.

Безрамне скління

балконні двері

Якщо Ви прихильник естетики і бажаєте наповнити квартиру максимальною кількістю природного світла, то засклити балкон у Львові варто за допомогою безрамної конструкції. Це один з найдорожчих варіантів, що передбачає ексклюзивність і неординарність.

Вперше системи подібного типу використовувалися Фінляндії, після чого слава про них розійшлася по всьому світу. Скління балконів Львів такого типу будуть характеризуватися високою міцністю, надійністю, стійкістю до механічних пошкоджень і тривалим терміном експлуатації.

Панорамне скління

Панорамно засклити балкон у Львові актуально для тих квартир, які мають чудовий вид на прилеглу територію. Цей варіант часто застосовують для лоджії, яку в подальшому планують утеплити. Так можна зберегти рівень природного освітлення. Завершувати дизайнерську задумку будуть вишукані балконні двері.