Автоматичні, розсувні та відкатні гаражні ворота Львів :: Брами

Гаражні ворота Львів стануть відмінним захистом для всього майна і транспортних засобів, які знаходяться всередині. В даний час виробничі потужності в цій сфері дають можливість виготовляти дуже міцні і надійні споруди. Вони характеризуються привабливим оформленням і практичністю. Наприклад, відкатні ворота Львів можуть стати чудовим рішенням, що дозволяє добре заощадити простір. Крім того, в нашій компанії також можна буде купити ролети на вікна Львів і багато іншого.

Ціни на гаражні ворота у Львові

гаражні ворота львів

Якщо Ви вирішили придбати гаражні ворота Львів, варто звернутися в нашу фірму. Досвідчені менеджери нададуть консультацію з будь-якого питання. Вони допоможуть Вам визначитися з вибором і ознайомлять з прейскурантом доступних конструкцій.

Варто розуміти, що кожен тип виробів різниться за вартістю. Наприклад, розсувні ворота Львів можуть відрізнятися матеріалом виготовлення, його способом обробки або ж використовуваної фурнітурою. Підібрати можна оптимальний варіант для будь-якого бюджету, без шкоди для якості товару.

Якщо Вам самостійно складно вибрати брами ворота Львів, ми надішлемо на об'єкт майстра. Він оцінить будова і визначить, який тип конструкції стане ідеальним в конкретному випадку. А завдяки величезній різноманітності стилістичних рішень, можна підібрати гаражні ворота Львів для будь-якого дизайнерського напрямку, починаючи від класики, закінчуючи помпезним бароко, оригінальним лофт і мінімалістичним модерном.

Зверніть увагу, що ціни на відкатні ворота Львів будуть відомі ще до початку робіт. Ніяких прихованих доплат або непередбачених витрат.

Переваги воріт у Львові і конструкцій іншого типу

Гаражні ворота Львів відрізняються за типом відкривання стулок. Кожен варіант характеризується своїми перевагами і недоліками.

Орні ворота

відкатні ворота Львів

Стандартним варіантом вважаються орні конструкції. Вони прості в експлуатації і доступні в ціні. Їх найчастіше роблять двостулковими, але в деяких випадках бувають ворота тільки з однією стулкою. Для установки такого типу необхідний фундамент. Стулки можуть бути виготовлені з різних матеріалів (дерево, сендвіч-панелі, метал та інше). Безпосереднім перевагою воріт такого типу є їх простота і надійність, а також різноманітність дизайнів. Однак, для установки систем необхідно мати достатній простір для відкривання стулок.

Розпашні ворота

Конструкції такого типу використовують стулки, які рухаються уздовж стіни, зовнішньої або внутрішньої. Розпашні ворота Львів можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Найтеплішим варіантом вважається використання наповнювача з поліуретану.

Варто відзначити, що відкатні ворота Львів можна встановлювати не у всіх приміщеннях, так як є певні обмеження по ширині. Перевагою є відсутність необхідності мати вільний простір перед гаражем. Більш того, відкатні ворота Львів можуть функціонувати, навіть якщо будова сильно замело. Конструкції доступні в великому асортименті і відрізняються високою надійністю.

Складні системи

розсувні ворота Львів

Гаражні ворота Львів такого типу складаються з секцій певного розміру. Складатися вони можуть в будь-якому напрямку. Все залежить від початкових умов монтажу. За допомогою систем такого типу можна обладнати досить великі отвори. А місце для відкривання стулок перед будовою не потрібно. Гаражні ворота Львів складного типу характеризуються високими показниками експлуатації, так як в своїй системі мають мінімум рухомих елементів. А ось сильні механічні пошкодження такі стулки можуть не витримати.

Підйомні механізми

Гаражні ворота Львів цього класу є монолітне полотно. Для того, щоб брами ворота Львів рухалися, працює система з шарнірів і важелів. Рух стулки відбувається по направляючій. І якщо розсувні ворота Львів відкриваються в сторони, то системи цього типу - вгору. Це дуже зручно, так як немає необхідності мати вільний простір перед гаражем або уздовж зовнішньої стіни.

Це чудовий варіант для малогабаритних гаражів. Крім того, такі гаражні ворота Львів дуже складно зламати. З негативних сторін потрібно враховувати необхідність уникати інтенсивного використання. Краще за все не відкривати конструкцію більше 10-15 разів на добу. Однак, для середньостатистичного користувача це не є проблемою.

Складчасто-розсувні ворота

Розсувні ворота Львів складчастого типу складаються з об'ємних секцій. При цьому, полотна можуть збиратися не тільки по сторонам, а й до верху, забезпечуючи повну свободу дій власникові. Такі розсувні ворота Львів дають можливість покрити великі проходи. Ворота відкотів Львів вимагають більшого простору для відкривання, ніж розсувні ворота Львів складчастого типу.

Секції можна оснастити утеплювачем, щоб підвищити ізоляційні характеристики. Більш того, на складчасті ворота можна навіть встановити невеликі алюмінієві вікна Львів. До негативних пунктів відноситься боязнь механічних пошкоджень через особливості конструкції.

Технологія установки розсувних воріт у Львові

брами ворота Львів

Щоб гаражні ворота Львів правильно функціонували, потрібно приділити увагу їх монтажу. Так, розсувні ворота Львів встановлюють за наступним алгоритмом:

  1. Зняття вимірів і замовлення вироби. Відзначимо, що відкатні ворота Львів або інші конструкції підходили під проріз, для замірів краще викликати майстра.
  2. Установка короба.
  3. Установка направляючих.
  4. Закріплення фіксуюючих механізмів.
  5. Навішування полотна (полотен, якщо їх два).
  6. Встановлення декоративних елементів.

Як правило, відкатні ворота Львів і системи іншого типу встановлюють, коли практично вся обробка в приміщенні вже закінчена. При необхідності гаражні ворота Львів оснащуються системою електроприводу. В такому випадку управляти ними можна буде за допомогою пульта управління або панелі, розташованої усередині гаража.

Щоб відкатні ворота Львів забезпечували належну ізоляцію, потрібно приділити увагу обладнанню порога. Не повинно залишатися ні найменшого зазору. Тоді тепло всередині приміщення буде зберігатися довше.

Щоб не допускати помилок в монтажі, гаражні ворота Львів повинні встановлювати професіонали. Замовити роботи можна в нашій компанії. Ціни на послуги будуть оголошені заздалегідь. Більш того, ми пропонуємо клієнту підписати офіційний договір із зазначенням всіх прав і обов'язків кожної зі сторін. Це гарантія того, що гаражні ворота Львів будуть встановлені якісно і в зазначені терміни.

Разом з послугою монтажу можна замовити додаткові роботи, наприклад, утеплення існуючої конструкції. Крім цього, наша фірма надає широкий вибір скляних дверей Львів за доступними цінами.

Рекомендації по вибору воріт у Львові

автоматичні ворота Львів

Сучасна індустрія пропонує найрізноманітніші гаражні ворота Львів. І дуже важливо орієнтуватися не тільки за зовнішнім виглядом виробів, а й враховувати вимоги, які ви будете пред'являти до конструкції в процесі експлуатації.

Так, вибираючи відкатні ворота Львів або системи іншого типу, варто звертати увагу на такі фактори:

  1. Міцність. Залежно від того, в якому місці розташовується гараж, різняться і які пред'являються вимоги щодо надійності. Якщо гараж у дворі, то можна віддавати перевагу полегшеним конструкціям, при наявності огорожі. Якщо ж гаражні ворота Львів виходять на вулицю, то краще всього вибирати конструкції з великою товщиною металу і з щільним наповнювачем. Вони будуть стійкі до механічних навантажень, що підвищить поріг безпеки.
  2. Протизламні характеристики. У гаражі нерідко зберігається дуже цінний інвентар, а також транспортні засоби. Це велика спокуса для зловмисника. І убезпечити своє майно можна буде за допомогою правильно підібраної конструкції. Так, розсувні ворота Львів, що складаються з секцій, стануть в цьому випадку відмінним рішенням. Секції дуже щільно прилягають один до одного і підчепити їх, щоб відкрити, навряд чи вийде. Виробники, з якими працює наша компанія, оснащують свої відкатні ворота Львів запатентованими запобіжними пристроями.
  3. Ізоляційні показники. Теплий гараж - мрія кожної людини. У ньому можна буде навіть у холодну пору року відчувати себе максимально комфортно, а також зберігати автомобілі, не витрачаючи багато часу на прогрівання взимку. Однак, щоб забезпечити високі показники теплоізоляції, варто правильно підібрати гаражні ворота Львів. Підвищених ізоляційних характеристик виробники досягають по-різному. Хтось використовує спеціальні ущільнювачі, а хтось - збільшує товщину панелей. Що стосується звукоізоляції, то більшість брендів випускають брами ворота Львів з показниками в 21-25 децибел.

Якщо Ви вирішили придбати розсувні ворота Львів або системи іншого типу з металу, то окрему увагу приділіть антикорозійному захисту. Адже правильно оброблений матеріал зможе зберігати свій зовнішній вигляд довгі роки і не зажадає регулярного догляду. Багато виробників оснащують гаражні ворота Львів полотнами з цинковим покриттям товщиною в 18 мкм. Альтернативним варіантом є щільний шар якісної фарби. Найсучаснішим рішенням вважається, якщо брами ворота Львів мають поліуретанове покриття, яке стійке до будь-яких механічних пошкоджень.